Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


GARSONIÉRA HAVÍŘOV ŠUMBARK

ulice Emy Destinnové 

 

více informací níže

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Toužíte po vlastním bydlení a máte omezený rozpočet?

Tato nemovitost by se Vám mohla líbit. Nabízíme cenově velmi přijatelný byt v Havířově na ulici Emy Destinnové, jedná se o garsoniéru o velikosti 32,36 m². Byt se nachází v posledním 12. patře domu s bezbariérovým vstupem a dvěma výtahy (osobním a nákladním).

Dispozice bytu zahrnuje předsíň s vestavěnými skříněmi pro dostatek úložného prostoru, propojenou koupelnu se záchodem, jednu hlavní místnost s kuchyňským koutem a velkým oknem s panoramatickým výhledem na malebné Beskydy. Toto bydlení nabízí veškerý potřebný komfort k plnohodnotnému bydlení. Dům je po celkové revitalizaci s plastovými okny a je kompletně zateplený.

Okolí domu nabízí příjemné procházky po okolí, kdy lesem za domem projdete až do Petřvaldu. V těsné blízkosti domu se také nachází autobusová zastávka MHD, zdravotní i nákupní středisko, lékárna a pekárna pro pohodlný životní styl.

Měsíční náklady 3 800,-Kč

Výměra bytu 32,36 m2

KUPNÍ CENA 600.000,-Kč

 

 

DISPOZICE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

3D PROHLÍDKA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF