Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Garsoniéra v Havířově

Startovací bydlení a nebo investiční byt?

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout družstevní byt 0+1 o velikosti 29,58 m2 v Havířově na ulici Střední. Byt se nachází v domě poslední výstavby panelových domů v Havířově. Tato výstavba byla již promyšlená do posledních detailů. Domy jsou z takzvaných termopanelů, proto není třeba zateplování fasády. Fasáda byla již nově natřená a byly vyměněny okna za plastová s orientací na západ. Jádro v bytě je již zděné a plusem je i oddělená koupelna a WC. Ve čtvercové předsíni jsou vestavěné skříně s dostatekmem úložného prostoru. Přístup do domu je bezbariérový s plošinou a výtahem stojícím na patře.  K bytu náleží také sklepní kóje.

Polohou je byt skvěle situován. Pár metrů na autobusouvou zastávku a doslova u nosu máte veškerou občanskou vybavenost, několik obchůdků včetně Alberta, hospůdek i restaurací, vyhlášená cukrárna a na bezpečnost dohlíží městská policie přímo u domu.

Pokud Vás tato nabídka oslovila neváhejte mě kontaktovat a domluvte si prohlídku.

Měsíční náklady činí 2.599,-Kč.

 

KUPNÍ CENA 750.000,- Kč

DISPOZICE

dispozice

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF