Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Havířov Podlesí, Kosmonautů

 

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Podlesí je nejlukrativnější lokalitou Havířova, a nyní máte příležitost zde koupit byt 2+1 s balkónem v osobním vlastnictví o velikosti 52,35m2. Byt se nachází v prvním patře (2NP) třípatrového domu bez výtahu. Okna jsou plastová s orientací na východ a západ. V bytě je nová elektřina v mědi. Klidný dům a klidná lokalita toto jsou přednosti tohoto bydlení, ať už pro své potřeby tak jako skvělá investice. Dalším plusem je v blízkosti zdravotní i nákupní středisko, nechybí hospůdka. Sportovce osloví blízká cyklostezka, park a lesopark. Dům se nachází ve slepé ulici, což zaručuje jak klid tak dostatek parkovacích míst.

Pokud Vás tato nabídka oslovila volejte, pište prohlídky probíhají sedm dní v týdnu.

 

KUPNÍ CENA 1850.000,-Kč

DISPOZICE

dispozice

3D PROHLÍDKA

3d_sken

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

mesicni_poplatky_nejnovejsi

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF