Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


KOMERČNÍ PROSTORY ORLOVÁ

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji komerční prostor v jednopodlažní budově v Orlové, který původně sloužil jako prodejna drogerie nacházející se v těsné blízkosti nákupního centra. Tento prostor o rozloze 55,13 m² nabízí výbornou příležitost pro různé obchodní či kancelářské aktivity. 

Svému novému majiteli přináší výhodu samostatného bezbariérového vstupu z venkovních prostor a výrazné exponovanosti díky třem velkým plastovým oknům směřujícím do rušné zóny. Tyto okna lze efektivně využít pro reklamní a vizuální prezentaci.

Prostory zahrnují společné prostory, sklep, toaletu a vodu. Právně se jedná o nebytovou jednotku s odděleným elektrorozvodem a samostatným elektroměrem. V prodejně jsou rozvody radiátorů, momentálně bez topného média, což umožňuje přizpůsobení podle potřeb majitele (plyn nebo elektřina). Celá budova je napojena na plyn, elektřinu, kanalizaci a obecní vodu.

S tímto komerčním prostorem v Orlové přichází výjimečný benefit samostatný bezbariérový vstup z frekventovaných venkovních prostor, což zvyšuje jeho atraktivitu pro různé obchodní aktivity. Kromě toho je umístěný přímo naproti autobusové zastávce, což poskytuje výhodnou polohu pro zákazníky a potenciální klientelu. Tyto prvky společně s již zmíněnými charakteristikami dělají tento prostor ideálním pro vaše podnikatelské záměry.

Nabízíme flexibilitu v otázce vyklizení prostoru nebo ponechání regálů, které jsou zde po bývalé prodejně drogerie. 

Pro více informací a prohlídku nás kontaktujte, rádi vám poskytneme další informace. 

  

Spoluvlastnický podíl jednotky na celé budově je na velikosti 1688/10 000

Samotná prodejna má 49,09 m²

Sociální zázemí 6,04 m²

 

Cena 1 200 000,- Kč

DISPOZICE

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF