Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


NOVOSTAVBA V OSTRAVĚ

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout novostavbu rodinného domu v Ostravě Koblově. Dům je zděný a byl kolaudován v roce 2020. Energetická náročnost domu je B – velmi úsporná a splňuje nejvyšší požadované parametry na nízkoenergetické rodinné domy.

Dispozičně je dům 4+kk s garáží, komorou, velkou lodžií a terasou.

V dnešní době velmi potěší skvělá dostupnost jak městskou hromadnou dopravou, tak automobilem. Při příjezdu k domu je možné parkování přímo v garáží s dálkově ovládanými sekčními vraty a před garáží, kde je prostor na zaparkování jednoho až dvou aut.

První podlaží je velmi prakticky řešená aktivní zóna, předsíň se vstupem do garáže, koupelny se sprchovacím koutem, umyvadlem a toaletou, dále pak do komory s technickým zázemím. Hlavní dominantou domu je krásně prosvětlený obývací pokoj s výstupem na krytou terasu s přístřeškem z hliníkových profilů. Na obývací pokoj navazuje moderní plně vybavená a barevně velmi dobře sladěná kuchyně. Kuchyňská linka je zabudovaná na míru s vestavěnými spotřebiči. Vedle kuchyně je také prostor na jídelní stůl. 

Do patra vede pohodlné schodiště, kde se nachází tři samostatné ložnice, z toho dvě mají vstup na lodžii s orientací na jih. V patře se také nachází větší koupelna s vanou a samostatná toaleta.

U domu se nachází menší oplocená zahrádka s tújemi, borůvkami, černým rybízem a kiwi, je zde i prostor na bylinkovou zahrádku. Jde o zajímavou a atraktivní lokalitu, ze které je do centra moravskoslezské metropole jen několik minut jízdy. Ještě blíže je kouzelná příroda. Z jedné strany lesy, nabízející v kteroukoliv roční dobu úžasné procházky, z druhé strany jezera. V bezprostřední blízkosti domu se nachází lesopark s cyklostezkami, kterým se dostanete až do Šilheřovic a do Opavy. Co by kamenem dohodil vede linie pevnostních opevnění budovaných před 2. světovou válkou, jež láká nejen vojenské nadšence.

 

Celková plocha pozemku 282 m2

Zastavěná plocha 98 m2

Zahrada 184 m2

Dvě nadzemní podlaží

Užitná plocha 154 m2

Obytná plocha 134 m2

Voda obecní

Odpad sveden do ČOV

Topení podlahové elektrické - v každé místnosti časovač - ovladač

U vstupních dveří solární bezpečnostní kamera (wifi)

 

znak

Městská část Ostravy Koblov se rozkládá u severního okraje města a na levém břehu řeky Odry. Od jižního okraje této městské části se rozkládá oblast národní přírodní památky Landek, kterou tvoří ukázka přirozeného výchozu uhelné sloje. V areálu Landeku je rovněž Hornické muzeum. Od severního okraje Koblova se rozkládá Černý les. Jižním směrem od Koblova se stéká řeka Odra a Ostravice. Severovýchodně od Koblova je na obou březích řeky Odry vybudována soustava několika rybníků, které slouží jak ke koupání tak k rybolovu. Ve východní části této městské čtvrti najdeme konečnou trolejbusu a v jejím sousedství rozcestí turistických tras. Tímto rozcestím prochází červená a zelená turistická značka. Zelená značka vede areálem Hornického muzea a přes Koblov pokračuje dále do areálu golfového hřiště v Šilheřovicích. Po červené se vydáme z tohoto rozcestí jihozápadním směrem k soutoku Odry a Ostravice či opačným směrem nás červená značka dovede přes Antošovickou lávku do Bohumína. 

 

KUPNÍ CENA 6.990.000,-Kč

 

DISPOZICE

1NP

 

2NP

KATASTRÁLNÍ MAPA

3D PROHLÍDKA

VIDEOPROHLÍDKA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF