Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


POZEMEK PROSTŘEDNÍ BLUDOVICE

stavební pozemek u lesa

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji stavební pozemek o rozloze 1267 m² v Horních Bludovicích, místní části Prostřední Bludovice, zvané Amerika. Toto místo vás okouzlí hned při první návštěvě. Úžasný klid, les lemující hranici pozemku, kousek od něj rybníček, to vše a mnohem více Vás čeká na tomto výjimečném místě. I díky své strategické poloze, kdy se propojuje dostupnost a vymoženosti okresních měst, přitom je uchován vesnický klid a půvab. Autobusová zastávka je jen pár metrů od pozemku a do Frýdku Místku je to jen 10 min, 7 min do Havířova, na ulici Rudnou – spojnici na Ostravu 5 min.

Tato ideálně umístěná parcela nabízí skvělý přístup z obecní, asfaltové komunikace, což zajišťuje bezproblémový přístup k pozemku. Připojení na obecní vodovod, elektřinu a plyn je možné na hranici pozemku, což zjednodušuje proces plánování a výstavby. Pozemek se nachází dle platného územního plánu v zóně SB – plocha smíšená obytná. Zastavitelnost je 20 % a do této plochy se počítají pouze zastavěné plochy zapsaných objektů do katastru nemovitostí (ne zpevněné plochy). Více informací se dočtete v příloze textové části územního plánu níže. V rámci inzerce jsou k dispozici vizualizace novostavby, kterou může nový vlastník realizovat podle vlastních představ. 

Základní a mateřskou školu, najdete pouhé 2 km v Horních Bludovicích a také v Dolních Datyních. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a pestrá dětská hřiště, kde se Vaše děti mohou bezstarostně vyřádit. Oázou klidu a krásy je okolní příroda a panoramata Beskyd, která dodávají tomuto městečku jedinečný půvab. Jsou zde pěkné procházky s výhledem na Beskydy nebo projížďky na kole. Velkou výhodou je také blízká Těrlická a Žermanická přehrada. Rozmanitý komunitní život obsahuje spolky pro každého. FC Horní Bludovice pro fotbalové nadšence, Český svaz včelařů pro milovníky přírody a Honební společenstvo pro ty, kteří touží po venkovních dobrodružstvích. Klub seniorů, myslivecké sdružení a přírodovědně turistický kroužek spojují lidi s různými zájmy a vášněmi.

V Prostředních Bludovicích spojení klidu a kvality bydlení vytváří jedinečný prostor pro život a odpočinek. Toto je to pravé místo pro Váš nový domov.

Celková velikost pozemku 1267 m²

Celková zastavitelná plocha je 20% = 356 m²

Cena za 1 m² je 1.779,- Kč

 

KUPNÍ CENA 2.254.455,- Kč

 

HORNÍ BLUDOVICE INFORMACE

horni_bludovice_znak

 

 

Videoprohlídka

KATASTRÁLNÍ MAPA

Katastralni_mapa_s_rozmery

MAPA ÚZEMNÍHO PLÁNU

uzemni_plan_mapa_1

TEXTOVÁ ČÁST ÚZEMNÍHO PLÁNU

VYJÁDŘENÍ K EXISTENCI SÍTÍ - PLYN (GAS)

plyn_mapa

VYJÁDŘENÍ K EXISTENCI SÍTÍ - VODA (SmVaK)

voda_mapa

VYJÁDŘENÍ K EXISTENCI SÍTÍ - ELEKTŘINA (ČEZ)

VYJÁDŘENÍ K EXISTENCI SÍTÍ

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF