Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pozemek s chatkou v Horní Suché

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Je pro Vás tato doba náročná? Chcete se osvobodit a mít aspoň kousek prostoru jen pro sebe?

Mám pro vás stavební pozemek v centru Horní Suché. Pozemek je oplocený o celkové velikosti 638 m2 se zpevněným přístupem z obecní komunikace.

Na pozemku se nachází stavba dřevěné chatičky, kde můžete strávit ty nejkrásnější chvíle ve Vašem životě. Chatka má jednu místnost s kuchyňským koutem. Dále pak menší místnost s toaletou, umyvadlem a úložným prostorem. Před chatkou je krytá terasa, kde káva či snídaně budou chutnat nejlépe. Na pozemku se nachází také domek na nářadí, altánek s veškerým vybavením pro větší návštěvy. Nejen děti potěší prostorná dřevěná houpačka a velký bazén s vyhříváním přes solární panely, součástí vybavení je také nezbytná písková filtrace.

 

Dle platného územního plánu obce Horní Suchá se pozemek nachází v zóně SO – ploše smíšené obytné se zastavitelností do 50%. Pozemek je v současné době napojen na obecní vodovod (mimo zimu), kanalizaci a elektřinu 230V.

 

KUPNÍ CENA 999000,-Kč

KATASTRÁLNÍ MAPA

mapa

MAPA ÚZEMNÍHO PLÁNU

mapa_uzemniho_planu

TEXTOVÁ ČÁST ÚZEMNÍHO PLÁNU

LETECKÁ MAPA

letecka_mapa

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF