Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 1+kk Ostrava Atrium

 

 

PRESTIŽNÍ BYDLENÍ V CENTRU OSTRAVY

 

PRONAJATO 

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v centru Ostravy?

Dovoluji si vám nabídnout pronájem bytu 1+kk s lodžií v prestižní lokalitě Slezské Ostravy v komplexu Atrium. Tomuto se říká bydlení na dobré adrese.

Byt o velikosti 38,82m2 se nachází v druhém podlaží s výtahem. Dispozičně má byt prosvětlený pokoj se vstupem na lodžii, předsíň. Koupelna a WC je samostatné.  K dispozici je také sklep. Celý dům je vybaven kamerovým systémem a výtahem.

Krásné a klidné místo se skvělou dostupností centra města, Komenského sadů a relaxačního vyžití. Pokud hledáte výjimečnost a příjemné bydlení je vaší prioritou, pak je bydlení v této nemovitosti správným rozhodnutím!

Je to to, co hledáte? Neváhejte se mi ozvat a domluvíme si spolu prohlídku.

Majitel požaduje seriózního nájemníka s pravidelným příjmem.

Kauce 18.600,- Kč. Nájemné 7.440,- Kč a zálohy na služby 1.571,- Kč.

Elektřinu si hradí nájemník individuálně cca 510,-Kč měsíčně.

Jednorázový poplatek realitní kanceláři ve výši jednoho nájmu.

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF