Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONÁJEM 2+1 ORLOVÁ

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 s lodžií o celkové velikosti 53,07 m2 v Orlové Lutyni na ulici Kapitána Jaroše. Byt se nachází ve třetím patře (čtvrté podlaží), bez výtahu. Okna jsou plastová s orientací na východ (kuchyně a ložnice) a na západ (obývací pokoj s lodžií). Byt je ve velmi dobrém stavu, s vyzděnou koupelnou se sprchovacím koutem, novou elektřinou, zánovní kuchyňskou linkou. V každé místnosti jsou rozvedeny síťové kabely. Internet v domě je Poda, Vodafone,  MEET. Součástí je také pronájem sklepu.

Tento nízkopodlažní dům se nachází ve velmi klidném místě v blízkosti centra Orlové. Dům je po celkové rekonstrukci, zateplení, plastová okna se sítěmi, vstupy, schránky. V domě je čisto a bydlí zde slušní nájemníci. Dostatek parkování v blízkosti domu. Skvělá občanská vybavenost, v těsné blízkosti domu se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště, zimní stadión, lesopark s průlezkami a lavičkami. Nákupní i zdravotní středisko je v docházkové vzdálenosti.

Díku celkovému stavu bytu a všem těmto přednostem je byt určen pro náročnější a slušnou klientelu. Majitel upřednostňuje dlouhodobý podnájem, nekuřáky, pracující osoby.

Majitel požaduje dvouměsíční kauci která činí 18.000,- Kč

Poplatek realitní kanceláři 9.000,- Kč

 

Měsíční poplatky za služby spojené s užíváním bytu na jednu osobu jsou 9.000,- Kč:

záloha vodné stočné 332,-Kč

záloha teplo 792,-Kč

záloha na teplou vodu 526,- Kč

úklid společných prostor 50,- Kč

záloha na osvětlení společných prostor 47,- Kč

ostatní poplatky 2725,- Kč

nájem 4528,- Kč

 

elektřina a plyn (na vaření) přibližně ve výši 1000,-Kč si platí nájemník sám.

DISPOZICE

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF