Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONÁJEM GARÁŽE V HAVÍŘOVĚ

ulice Moskevská

 

 

více informací níže

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dlouhodobý pronájem řadové garáže v Havířově Městě na ul. Moskevské. Garáž má výměru 23 m² (vnitřní rozměr 3,6 x 4,05 x 5,30 m, výška stropu 2,12 – 2,30 m), dvoukřídlá garážové vrata 2,40 x 170 m, mají 2 zámky, v garáži je zavedená elektřina s podružným měřením, je zde osvětlení a elektrická zásuvka. Garáž je suchá s novou střešní krytinou. Měsíční nájem 2100,- Kč + elektřina – běžná spotřeba cca 200 Kč ročně, vratná dvouměsíční kauce, poplatek za zprostředkování se neplatí. Garážový areál je dost využívaný, vedle benzínové stanice OMW, bezpečné místo. Pronájem pouze pro slušné a solventní nájemníky. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. Garáž bude k dispozici ihned. Prohlídky možné po dohodě s makléřem.

DISPOZICE

rez

pudorys

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF