Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONÁJEM OSTRAVA 1+1 Lužická

klidné místo se kvělou dostupností

 

více níže

PRONAJATO 

 

Popis nemovitosti

Jedinečná nabídka pronájmu bytu 1+1 v Ostravě Výškovicích na ulici Lužické o celkové velikost 38, 91 m2. Byt se nachází ve třetím patře nízké cihlové zástavby bez výtahu.  Byt je částečně vybavený, což umožňuje okamžité nastěhování a bydlení. V pokoji je sedací souprava se stolečkem, manželská postel, šatní skříň. V kuchyni linka, jídelní stolek, potravinová skříň a v předsíni prostorná šatní skříň a botník. Byt je velmi dobrém stavu s pěkným výhledem do zeleně. Bydlení v tomto domě je komfortní, velmi slušné a klidné. A toto se očekává i od budoucích nájemníků.

Dům je již po celkové rekonstrukci, zateplení, plastová okna, vstupy, schránky. Klidná lokalita se spoustou zeleně a skvělou občanskou vybaveností, nákupní i zdravotní středisko, MHD vše v těsné blízkosti domu.

Byt je vhodný pro jednu maximálně dvě pracující osoby a k dispozici ihned.

DISPOZICE

2

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF