Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REKREAČNÍ CHATA TĚRLICKO

 

Pořád nevíte kam v létě?

  

Co takhle k přehradě, na vlastní chatu?

 

 

více informací níže

 

Popis nemovitosti

Pokud milujete vodu a vše co k vodě patří, tak zpozorněte. Mám pro Vás zděnou chatu jen 150 m od Těrlické přehrady.

Rybaření, plavání, jízda na lodičkách či šlapacím kole, také vodní lyže, cyklotrasy po okolí, naučná stezka Těrlicka, hospůdky s dobrým pivem a skvělou kuchyní, to vše na Vás čeká v rekreační obci Těrlicko.

Chata má číslo evidenční je zděná, celopodsklepená a kolaudovaná v roce 1965. Nachází se v zahrádkářské osadě Pod Borem jako první krajní chata. 

Přístup je po zpevněné obecní komunikaci udržované i v zimě. Velmi příjemné je parkování přímo na pozemku. Jsou zde dvě místa pro auta stojící za sebou a dvě prostorné garáže v suterénu chaty.

V 1NP se nachází zádveří, obývací pokoj, kuchyně, veranda, koupelna se sprchovacím koutem a samostatné WC. Do patra vede příkré žebříkové schodiště. V podkroví je jeden velký pokoj s úložnými prostory a zasklenou lodžií.

Chata je napojena na elektřinu s vlastním elektroměrem, pitnou vodu z vlastní vrtané studny o průměru 15 cm a hloubky 14,5 m a odpad je sveden do septiku. Na pozemku je také nádrž na dešťovou vodu a když se ochladí můžete si zatopit v kamnech na tuhá paliva umístěných v kuchyni.

Chata je velmi pečlivě a pravidelně udržovaná, je celkově ve velmi dobrém technickém stavu s novou střešní krytinou.

Na pozemku je dostatek prostoru, jak na zahradničení, tak na relaxaci a odpočinek. Velmi příjemně působí udržovaná zahrada s ovocnými stromy a keři. Jsou zde jahody, rybíz na koláč či marmeládu i libeček do polévky.

Pletivový plot ohraničuje celý pozemek a dostatek soukromí zajišťuje vzrostlý živý plot.

 

 

Chata je vhodná jak k rekreaci, tak po drobných úpravách k trvalému bydlení.

 

Koupi této nemovitosti je možné financovat hypotečním úvěrem.

 

KUPNÍ CENA 3.600.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

DISPOZICE

dispozice_chaty

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa

NAUČNÁ STEZKA TĚRLICKA MOKŘADY

naucna_stezka_terlicko

CYKLOTRASY V OKOLÍ TĚRLICKA

cyklotrasy_terlicko

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář