Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM DĚTMAROVICE

Popis nemovitosti

Domov je místem kde se každý cítí šťastně a bezpečně. Místem kde se každý vždy rád vrací. Vašim novým domovem můžou být Dětmarovice.

Dvougenerační zděný rodinný dům v úžasném prostředí, oázy klidu a pohody Vás okouzlí na první pohled. Je zde dostatek prostoru jak na bydlení, tak na odpočinek, pěstování ovoce a zeleniny i chov domácích zvířat. Pro domácí kutily je toto doslova ráj, dvě samostatné garáže a spousta úložného prostoru, dostatek parkovacích míst, přístup udržovaný i v zimě, toto jsou hlavní přednosti této nemovitosti.

Dům má dva samostatné vchody. Jeden do 1NP, kde se nachází zádveří, předsíň kuchyně, tři samostatné pokoje, spíž a vstup do sklepa. Dům je celopodsklepený kde jsou úložné a skladovací prostory, kotelna s kotlem jak na tuhá paliva tak kotlem na plyn. Ohřev vody je kombinovaným elektrickým bojlerem. Samostatný vstup je do 2NP po původním dřevěném schodišti, kde je byt 4+1 a vstup na půdu, která je zatím bez využití.

Na dům navazuje hospodářská část, kde je tzv. špinavá kuchyně a prostor pro hospodářská zvířata. Dvě opravdu prostorné garáže, stodola a přístřešek zajišťují spoustu úložného prostoru i pro ty nejnáročnější klienty. Vedle domu je samostatně oddělena zahrada a za domem opravdu velký dřevník a další úložné prostory.

Dům je napojen na obecní vodu, plyn a elektřinu. Výhodou je také vlastní studna. Odpad je sveden do dvoukomorového septiku s trativodem. Přístup je po obecní zpevněné komunikaci.

Tento dům je nejen dokonalým místem, ale i skvělou investicí pro Vaši rodinu. Nechte se okouzlit úžasným místem a přijďte si prohlédnout tento nádherný domov, který Vám poskytne pocit bezpečí a štěstí. 

celková plocha pozemků 1652 m2

zastavěná plocha pouze domu 103 m2

zastavěná plocha domu + garáže + hospodářské stavby 222 m2

 

V případě zájmu je možné dokoupit další pozemky v blízkosti domu.

 

 

KUPNÍ CENA 3.300.000,-Kč

 

Dětmarovice info

znak_detmarovic

Obec Dětmarovice pečuje o památky, přírodu a zeleň, rozvíjí turistický ruch, myslí na seniory, volnočasové aktivity, investuje do rozvoje, dbá na tradice a podporuje vzdělání, spolkovou činnost, sport, kulturní a podnikatelské aktivity.

V obci je obecní úřad, základní a dvě mateřské školy, velkým přínosem je školní autobus svážející děti do školy, pobočka Základní umělecké školy Rychvald, obecní knihovna, římskokatolický kostel, fara, hřbitov, pošta, oddělení Policie ČR, dvě ordinace praktického i dvě ambulance zubního lékaře, dva domy s pečovatelskou službou, tři sportovní areály, nová víceúčelová sportovní hala, několik dětských hřišť, solná jeskyně, kadeřnictví, čerpací stanice pohonných hmot, psí útulek a další. Obchodní a restaurační síť je poměrně hustá.

Doprava - Obec leží na významné frekventované železniční trati Bohumín - Žilina. Autobusové spojení se všemi okolními městy linkami ČSAD směrem na Bohumín, Orlovou a Karvinou, s Orlovou také spojení linkou městské hromadné dopravy.

Významná je také cyklostezka z Bohumína přes Dětmarovice, Dolní Lutyni, Doubravu, Karvinou, Petrovice u Karviné a Chotěbuz.

DISPOZICE

dispozice

KATASTRÁLNÍ MAPA

detmarovice-wb

3D PROHLÍDKA

3dscan

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF