Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Ostrava Muglinov

Hledáte bydlení v centru Ostravy?

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v centru Ostravy?

Mám pro Vás skvělé řešení v podobě rodinného domu, jen pár metrů od centra, na ulici Petra Karla.

Dům je celozděný, podsklepený, situovaný jako dvojdomek. Obytné je první podlaží s dispozičním řešením 4+1 o obytné ploše 80 m2. Zádveřím vcházíme do předsíně a z té jsou pak vstupy do kuchyně, obývacího pokoje, samostatného WC a koupelny s výstupem na půdu. Obývací pokoj je průchozí do ložnice. Vstup do dvou menších pokojů je přes kuchyni. Zadní pokoj sloužil jako pracovna s průchodem do garáže a na zahradu. Zahrada je oplocená o velikosti 245 m2 a zajišťuje dostatek soukromí a prostoru pro relaxaci. Jeho součástí je posezení a domek na nářadí.

Základem každého domu je sklep a střecha a zde je obojí dominancí této nemovitosti. V roce 1984 byla udělaná celá nová střecha včetně krovů a nové krytiny z hliníku. Zde vidím velký potenciál v možnosti zbudování obytného podkroví. Velkým plusem je také suchý zděný sklep se spoustou úložných prostorů. Dům je z části zateplen a okna jsou dřevěná. Napojení je na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. Topení je plynovým kotlem s rozvody radiátorů. Ohřev vody je elektrickým boilerem.

V dnešní době je jedním z důležitých kritérií komfortního bydlení dostatek parkovacích míst, zde je k dispozici prostorná garáž o velikosti 50 m2 a zpevněná plocha před domem.

Velkou předností je poloha domu, zde máte skvělou dostupnost veškeré infrastruktury. Škola, školka, obchody, zdravotní a veškeré sportovní zařízení. Pár metrů od domu je sportovní hala, Komenského sady, kde si každý najde svůj způsob odpočinku (cyklostezky, online dráha, dětská hřiště, různé společenské akce). Skvělé je také blízké napojení na dálnici D1.

Celková velikost pozemku: 419 m2

 

ENERGETICKÝ PRŮKAZ: G

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala kontaktujte mě a domluvte si prohlídku.

Ráda Vás nemovitostí provedu.

DISPOZICE

 

DISPOZICE 1NP

 

 

DISPOZICE 1PP

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF