Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v Bašce

Popis nemovitosti

Zděný rodinný dům z roku 2011 v okrese Frýdek Místek v obci Baška je snem každé mladé rodiny. Dům se nachází v klidném místě a přitom v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, je dispozičně řešen jako přízemní, nepodsklepený 4+kk s velkou garáží a krytou terasou. Denní a technická část tvoří prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyně s jídelnou, technická místnost, koupelna s vanou i sprchovacím koutem a dvě samostatné toalety. Před dome je zpevněná plocha pro stání tří automobilů. Garáž je přístupná sekčními vraty a je zde dostatek prostoru jak na automobil, tak regál na odkládání potřebných věcí i zázemí pro kutila. V podkroví je menší půda se skladovacími prostory.

Dům je postaven velmi vkusně a precizně  s důrazem na detail a funkčnost. Jsou zde domýšleny i ty nejmenší drobnosti, které vám zpříjemní Vaše nové bydlení. Napojen je na obecní vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. V domě jsou ve všech obytných místnostech rozvody optického kabele. Velmi praktický je i centrální vysavač. Topení je podlahové vodní a ohřev je možný plynovým kondenzačním kotlem. Dalším zdrojem tepla jsou krbová kamna s výměníkem.

 

zastavěná plocha: 194 m2

plocha zahrady: 903 m2

celkem pozemek: 1097 m2

energetický průkaz: C

stavba zděná YTONG THETA + zateplení Steprock ND

střecha sedlová se sklonem 10-15° 

 

 

Videoprohlídka

DISPOZICE

dispozice_a

3D PROHLÍDKA

3d

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa

PŘEDPROHLÍDKOVÉ VIDEO

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF