Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM V CENTRU TĚRLICKA

 

VÍCE INFORMACÍ NÍŽE

 

Popis nemovitosti

Krajní řadový rodinný dům v samém centru rekreační obce Těrlicko. Dům je dispozičně velmi nadčasově řešen. V přízemí se za vstupními dveřmi nachází prosklené vytápěné zádveří a samostatný byt 2+1 s vlastní koupelnou s toaletou, prádelnou a kotelnou. Přínosem je spousta úložných prostor. Schodištěm se dostaneme do druhého podlaží, kde jsou tři pokoje, kuchyně, koupelna a samostatné WC. Teplé dny vám zpříjemní zabudovaná klimatizace v ložnici a obývacím pokoji. Velmi příjemný je i balkón kde sluníčko svítí celé odpoledne.

Velkou přidanou hodnotou domu je krytá terasa, na kterou se dostaneme průchodem prvního podlaží. Zde vás nepřekvapí špatné počasí ani jiné nepříznivé vlivy. Je zde zajištěno maximální soukromí, klid a pohoda. Přínosem je také vedle postavená zděná hospodářská budova s dílnou a sklepem. Dále procházíme suchou nohou do prostorné dvougaráže s dílnou. Tyto garáže a velký venkovní prostor na parkování (4 stání za sebou) je v dnešní době největším bonusem tohoto domu. Jednou z možností, jak si co nejvíc užít toto úžasné místo, je krásná udržovaná zahrada s ovocnými keři, tújemi, zahradním domkem a rezervoárem na dešťovou vodu.

Dům má již vyměněna okna za plastová, natřenou břízolitovou fasádu, střešní krytinu - bazénovou fólii. Topení a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem. K dispozici je také kotel na tuhá paliva, který v posledních letech již nebyl využíván. Dům je napojen na elektřinu, plyn, obecní vodovod a kanalizaci.

Jednou z hlavních předností tohoto domu je jeho skvělá poloha, doslova pár kroků od nákupního střediska COOP, autobusové zastávky, ať už směr Český Těšín, Havířov či Třinec. Nedaleko je také zdravotní středisko, škola, školka, obecní úřad. Těrlická přehrada skýtá spoustu vyžití, ať rybaření, plavání, jízda na lodičkách či šlapacím kole, také vodní lyže, cyklotrasy po okolí, naučná stezka Těrlicka, hospůdky s dobrým pivem a skvělou kuchyní, to vše na vás čeká v rekreační obci Těrlicko. 

ZASTAVĚNÁ PLOCHA DOMU 80 m2

PLOCHA 1NP 69 m2

PLOCHA 2NP 66 m2

ZASTAVĚNÁ PLOCHA GARÁŽE A HOSPODÁŘSKÉ BUDOVY 56 m2

PLOCHA ZAHRADY 278 m2

CELKOVÁ PLOCHA POZEMKU 647 m2

 

KUPNÍ CENA 5.400.000,-Kč

V případě více zájemců, bude výběr kupujícího majitelem dle nejvýhodnější nabídky.

Videoprohlídka

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF