Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v Dolní Lutyni

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dřevostavba rodinného domu se nachází v překrásném a velmi klidném místě obce Dolní Lutyně. Dům je přízemní, dispozičně řešen jako 3+1 se zimní zahradou. Hlavní předností tohoto domu je dnes vyhledávaná nízká energetická náročnost třídy B. Kombinace několika zdrojů tepla, krbových kamen, dvoufázové klimatizace, elektrických panelů a podlahového vytápění v koupelně a zimní zahradě velmi zvyšuje komfort bydlení a připravenost na zvýšení nákladů na energie.

Altán s krbem a grilem vám zajistí jistě skvělé grilování s rodinou či přáteli. Ve dřevníku dobře vyschne dřevo na celou zimu. Jezírko zahradu příjemně oživí a najdou zde osvěžení ptáčci, žabky i rybky. Milovníci koupání, a hlavně děti ocení do terénu usazený bazén. U domu jsou dvě parkovací stání z toho jedno kryté.

Pokud hledáte menší rodinný dům a toužíte po klidu a soukromí toto je dům přímo pro vás.

 

Celková velikost pozemku 740 m2

zastavěná plocha rodinného domu 88,15 m2

užitná plocha 71,09 m2

voda je obecní

odpad je sveden do septiku

elektřina 240/400V

plyn není

 

 

KUPNÍ CENA 4.600.000,-Kč

Pokud Vás tato nabídka zaujala podívejte se na 3D prohlídku a zažádejte si o před prohlídkové video kde se dozvíte mnohem víc.

Následně si spolu domluvíme osobní prohlídku domu.

 

Videoprohlídka

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF