Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM V DOUBRAVĚ

Popis nemovitosti

Hledáte menší dům s větším pozemkem?  V jedné z nejmalebnějších oblasti Moravskoslezského kraje, v obci Doubrava je úžasné místo kde kde se nachází rodinný dům s velmi příjemnou dispozicí, který je momentálně k prodeji. V prvním nadzemním podlaží je vstup do domu, zádveří ze kterého jsou vstupy do kuchyně, pokojů, sklepa a na půdu. Dům se třemi pokoji, kde z jednoho je přímý vstup na prostornou terasu s výhledem na celý pozemek, Vás uchvátí na první pohled. V kuchyni můžete vařit jak na moderním elektrickém sporáku tak v klasických stylových kamnech. Koupelna s toaletou je vybavena umyvadlem, sprchovacím koutem a elektrickým topným žebříkem. Vstupem po pohodlném širokém schodišti se dostaneme do podkroví skýtající možnost vybudování obytného podkroví. V rámci udržovacích prací byla před čtyřmi lety vyměněna střešní krytina a zabudována okna Velux. Dále byla rekonstruovaná elektřina v celém domě. Topení je v pokojích zajištěno krbovými kamny. Nezanedbatelné jsou také sklepní prostory, kde se nachází druhá toaleta  a koupelna s umyvadlem a elektrickým boilerem. Nezbytnou součástí každého domu je garáž a zde je opravdu prostorná o velikosti 60m2. Příjezd ke garáži je po nově zbudované zámkové dlažbě. Aby dům byl zbaven vnější vlhkosti byl odkopán a odizolován kolem celého domu. Celkově je tato nemovitost vzhledem k stáří sto let ve velmi udržovaném stavu

Dům je napojen na elektřinu a obecní vodu. Odpad je sveden do jímky, nově je možné se připojit i na kanalizaci která byla nedávno obcí dokončena zároveň s nově potaženým asfaltovým povrchem na příjezdové komunikaci.

Pozemek u domu je rozlehlý a svažitý, terasovité záhonky dodávají pozemku netradiční vzhled a půvab. Na pozemku se nachází několik pramenů, na jednom je vybudovaná studna na zalévání zahrady, druhý slouží jako studánka, další dva prameny, které byly v minulosti zdrojem vody pro rybník byly zasypány.

Pokud sníte o vlastním rybníku spojeným s chovem ryb, kačen nebo  kocháním se pohledem na rozkvetlé lekníny či poslechem kuňkajících žabek, koupě této nemovitosti je prvním krokem ke splnění Vašich snů.

CELKOVÁ PLOCHA POZEMKŮ 2370 m2

ZASTAVĚNÁ PLOCHA DOMU 114 m2

1NP užitná plocha 78 m2

1PP užitná plocha  - 26 m2 garáž, sklepní prostory 33 m2 - celkem 59 m2

 

chcete více informací, zavolejte mi nebo napište a požádejte o předprohlídkové video

 

 KUPNÍ CENA 3.870.000,-Kč

Videoprohlídka

3D PROHLÍDKA

KATASTRÁLNÍ MAPA

DISPOZICE

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF