Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v Havířově

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízený rodinný dům byl postaven v osmdesátých letech a nachází se ve velmi lukrativní lokalitě Havířova Bludovic. Jeho hlavní předností je jeho umístění v klidné slepé ulici, v dostatečné vzdálenosti od hlavní silnice, což poskytuje naprostý klid a soukromí. Další výhodou je poloha zastávek MHD Havířov, které se nachází jen pár metrů od domu a nabízí přímé spojení do Těrlicka, Albrechtic a centra Havířova. Pro relaxační a sportovní vyžití se nedaleko nachází Těrlická a Žermanická přehrada a tenisové kurty.

 

Dům je dvoupodlažní. V prvním podlaží je situována prostorná hala se vstupem do obytné části, technické části a do druhého podlaží. V dispozicích prvního nadzemního podlaží jsou dva pokoje, kuchyně, koupelna a toaleta. Technická část disponuje garáží, kotelnou, prádelnou, prostory na uložení a vstupem do malého sklepa. Tato část je přístupná i samostatným vstupem z venku. Dům není podsklepen. 

 

Druhé podlaží je zpřístupněno širokým schodištěm a nachází se čtyři samostatné pokoje, kuchyně, dva balkóny a toaleta s koupelnou.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Topení je zajištěno plynem s rozvody radiátorů. Vše je v původním stavu s nutnou rekonstrukcí. Nová je pouze střecha.

 

Tento dům je skvělou příležitostí splnit si své sny o bydlení dle vlastních potřeb. Díky jeho velkého prostoru a původního stavu zde můžete realizovat i ty nejsmělejší představy. 

celková plocha 817 m2

plocha zahrady 669 m2

plocha sklepu 3,93x1,95 = 7,7 m2

zastavěná plocha 148 m2

 

KUPNÍ CENA 3.700.000,-Kč  

Pokud Vás nabídka zaujala kontaktujte mě a domluvte si prohlídku.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo výběru kupujícího dle nejvýhodnější nabídky.

Videoprohlídka

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF