Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v Havířově

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízený rodinný dům byl postaven v osmdesátých letech a nachází se ve velmi lukrativní lokalitě Havířova Bludovic. Jeho hlavní předností je jeho umístění v klidné slepé ulici, v dostatečné vzdálenosti od hlavní silnice, což poskytuje naprostý klid a soukromí. Další výhodou je poloha zastávek MHD Havířov, které se nachází jen pár metrů od domu a nabízí přímé spojení do Těrlicka, Albrechtic a centra Havířova. Pro relaxační a sportovní vyžití se nedaleko nachází Těrlická a Žermanická přehrada a tenisové kurty.

 

Dům je dvoupodlažní. V prvním podlaží je situována prostorná hala se vstupem do obytné části, technické části a do druhého podlaží. V dispozicích prvního nadzemního podlaží jsou dva pokoje, kuchyně, koupelna a toaleta. Technická část disponuje garáží, kotelnou, prádelnou, prostory na uložení a vstupem do malého sklepa. Tato část je přístupná i samostatným vstupem z venku. Dům není podsklepen. 

 

Druhé podlaží je zpřístupněno širokým schodištěm a nachází se čtyři samostatné pokoje, kuchyně, dva balkóny a toaleta s koupelnou.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Topení je zajištěno plynem s rozvody radiátorů. Vše je v původním stavu s nutnou rekonstrukcí. Nová je pouze střecha.

 

Tento dům je skvělou příležitostí splnit si své sny o bydlení dle vlastních potřeb. Díky jeho velkého prostoru a původního stavu zde můžete realizovat i ty nejsmělejší představy. 

celková plocha 817 m2

plocha zahrady 669 m2

plocha sklepu 3,93x1,95 = 7,7 m2

zastavěná plocha 148 m2

 

KUPNÍ CENA 3.700.000,-Kč  

Pokud Vás nabídka zaujala kontaktujte mě a domluvte si prohlídku.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo výběru kupujícího dle nejvýhodnější nabídky.

Videoprohlídka

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

https://youtu.be/3XFGtezAEwc

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF