Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v Havířově Bludovicích

 

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Je Vašim snem bydlet v rodinném domě? Nechcete se vzdát krásného Havířova plného zeleně?

Dovoluji si vám nabídnout rodinný dům, v beze sporu nejlukrativnější části města Havířova na Bludovickém kopci na ulici Havraní.

Máte to kousíček do centra, školek, škol, základních, střední i umělecké, na autobusy, do nákupního i zdravotního střediska a přitom jste v oáze ticha a klidu. Na atraktivitě přidává i sousedství rekreační obce Těrlicko, kde naleznete spousty sportovního vyžití, tenisové kurty, cyklotrasy, vodní sporty.

Rodinný dům z šedesátých let minulého století je celopodsklepený. V přízemí jsou dva pokoje, kuchyně, spíž, koupelna, WC, veranda a vstupní chodba se schodištěm. V patře jsou tři pokoje hala a prostor pro koupelnu.

Na dům navazuje prostorná garáž s parkovacím stáním před garáží. Zahradníky jistě potěší na pozemku dva skleníky, podsklepená hospodářská budova a dílna ve sklepních prostorech domu.

Dům je napojen na elektřinu, plyn, kanalizaci, obecní vodovod a velkou výhodou je i vlastní studna.

 

pozemek celkem 882 z toho je

zastavěná plocha domu 102m2

zastavěná plocha garáže 26 m2

zastavěná plocha hospodářské budovy 17m2

zahrada 737m2

 

KUPNÍ CENA 3.850.000,-Kč

3D PROHLÍDKA

3d https://youtu.be/3XFGtezAEwc

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa

DISPOZICE

dispzice_1np

dispozice_2np

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF