Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM V KOZLOVICÍCH

PRODÁNO

Popis nemovitosti

V předhůří Beskyd, v severní části Valašska se nachází malebná obec Kozlovice. V tomto čistém a klidném prostředí je nyní na prodej dvougenerační zděný rodinný dům přímo v centru obce, pár metrů od autobusové zastávky, základní a mateřské školy, kde je také Sportovní rekreační centrum.

Dům obsahuje dispozičně dvě stejné bytové jednotky 3+1: kuchyně se spíží, ložnice, obývací a dětský pokoj, koupelna a samostatná toaleta. Každá jednotka se nachází v jednom podlaží. Díky předsazenému betonovému schodišti jsou tyto byty zcela odděleny, což zajišťuje soukromí každého podlaží. Dům má dvě nadzemní podlaží, je celopodsklepený, kde je garáž a skladovací prostory. Dále pak půdní prostor a malý balkón v druhém NP.

V roce 2013 byla provedena výměna původních oken za plastová. V roce 2017 byl v domě instalován automatický kotel se zásobníkem na tuhá paliva Benekov cosmotherm u26 (na peletky a hnědé uhlí). Dům má jehlanovou střechu pokrytou asfaltovým Šindelem IKO Cambridge Xtreme 9,5, která byla opravena v letošním roce a vztahuje se na ni třicetiletá záruka, součásti byla také oprava komínu a vsazení střešního okénka. Fasádní omítky jsou břízolitové bez zateplení. K domu přísluší velká zahrada, kde jsou vzrostlé ovocné stromy a keře, zahrada je orientovaná na západ s krásným výhledem. Celý pozemek je oplocen.

Objekt je napojen na vodovodní a kanalizační přípojku, na rozvod zemního plynu a na rozvod elektrické energie, je zde také přípojka k bezplatnému internetovému připojení pro občany Kozlovic. Dům není zatížen věcným břemenem a je určen k rekonstrukci, technický stav objektu odpovídá jeho stáří.

stáří 50 let

zastavěná plocha 113 m2

plocha zahrady 829 m2

 

 

Tento dům je vhodný pro dvě rodiny, případně pro investory, kdy při minimální investici je možné dům pronajímat s hrubým výnosem 7,2%.

Nemovitost je možné také koupit jako dvě samostatné bytové jednotky.

 znak_kozlovice 

Obec Kozlovice se nachází v předhůří Valašských Beskyd. V obci je skvělá občanská vybavenost, několik obchodů s potravinami, lékař pro děti i dospělé, lékárna, základní devítiletá škola, mateřská školka, Sportovní rekreační centrum, skokanské můstky, fotbalové hřiště, tenisové kurty, hasičárna, několik hospod, bohaté kulturní vyžití (divadlo, koncerty, plesy, zábavy), celá obec se modernizuje, staví se zde nové náměstí a v blízké době v centru obce vznikne moderní zdravotnické středisko. V obci je skvělé dopravní spojení na koridoru mezi Ostravou a Rožnovem pod Radhoštěm.

 

Okolí vhodné na výlety

Rodiště Leoše Janáčka, zřícenina hradu Hukvaldy, obora s daňky

Golfové hřiště, wellness možnosti

Sportovní, turistické aktivity, mountain bike

Ski areál

Vodní nádrž Olešná, cca 4 km dlouhý okruh pro bruslaře

Industriální oblast Dolní Vítkovice, světoznámý hudební festival Colours of Ostrava nebo Beats for Love, Vřesina - největší venkovní koupaliště ve střední Evropě

Sportovní aktivity, stezka v oblacích, Tarzanie – horský lanový park

Muzeum Tatra, Koupaliště, Bezručova vyhlídka, zřícenina hradu Šostýn

Krytý bazén i aquapark, motokáry

Koupaliště, rodiště Sigmunda Freuda

Štramberská trúba

 Valašské muzeum v přírodě, Jurkovičova rozhledna, koupaliště i krytý bazén

DISPOZICE

dispozice_kozlovice

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa_Kozlovice

3D PROHLÍDKA


3d https://my.matterport.com/show/?m=WRMKV3sb2xm

VIDEOPROHLÍDKA

dum_kozlovice-2_1

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF