Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DŮM V OSTRAVĚ RADVANICÍCH

 

dům za cenu bytu

v bezprostřední blízkosti centra

Ostravy

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnou rodinný dům v Ostravě Radvanicích v bezprostřední blízkosti centra Ostravy na ulici Na Ostří č.p. 866/13. Tato velmi klidná lokalita se skvělou dostupností veškeré infrastruktury zaručuje plnou občanskou vybavenost a maximální sociální vyžití. Dům je velmi pěkně architektonicky řešen a jsou zde velmi dobře zachovány původní prvky své doby. Kachlová kamna v pokojích i dnes budou zdobit dům a sloužit svému účelu. Vysoká dřevěná kastlíková okna, dodávají pokojům úžasnou atmosféru a spoustu světla což působí velmi příjemně. Dům byl postaven v roce 1952, a plně vyhovuje dispozičně potřebám mladé rodiny, v přízemí se nachází zádveří, prostorná chodba s proskleným předělem, oddělující schodiště od obytné části, předsíně a přízemních pokojů. Zde jsou dva pokoje, kuchyně, koupelna a WC. Po zachovalém žulovém schodišti stoupáme do obytného podkroví, kde je v současné době jeden funkční pokoj, čtvercová chodba, příprava na koupelnu či kuchyň, toaleta a tři podkrovní místnosti. Dům je celopodsklepený a zde se nacházejí skladovací prostory a kotelna s kotlem na tuhá paliva značky Viadrus a plynovým kotlem. V průběhu let byla k domu přistavěná garáž s hospodářským zázemím. Před garáží je stání pro jeden automobil. Další možností parkování je před oplocením na kraji veřejné komunikace.

A proč tato úžasná cena? Protože dům potřebuje celkovou rekonstrukci, především střecha je velmi špatném technickém stavu a zatéká.

zahrada domu je oplocena a je o velikosti 576 m2

zastavěná plocha 116 m2

celková plocha 692 m2

KUPNÍ CENA 3.050.000,- Kč

Videoprohlídka

DISPOZICE

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF