Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM VE STAŘÍČI

váš nový domov v harmonii s přírodou

Popis nemovitosti

Máte dost dennodenního shonu a ruchu, potřebujete prostor, kde můžete plnohodnotně zrelaxovat? Hledáte nové bydlení a chcete vytvořit svůj domov v harmonii a souznění s přírodou? Jedinečná nabídka rodinného domu ve Staříči s rozsáhlými pozemky o celkové velikosti 34.109 m2 by mohla být možností splnění Všeho snu. Tato nemovitost se nachází na hranici Lysůvky a Místek. Skvělá dostupnost na dálnici D48 (1,5 Km) Bělotín – Nový Jičín – Frýdek Místek - Český Těšín, a D56 (3,3 Km) Frýdek Místek – Ostrava. Přístup je po asfaltové komunikace obce Frýdek Místek a posledních 200 m po soukromé vysypané cestě opatřené břemenem chůze a jízdy.

Toto místo vás okouzlí na první pohled, úžasný klid, spousta krásné přírody, výhled na panoramata Beskyd, sad plný ovoce, krásná louka, vlastní les a vlastní potok, ano toto je jako v pohádce a takto se zde budete také cítit.

Dům je koncipován jako dvě bytové jednotky 2+1, je v původním stavu určený k celkové rekonstrukci. Naleznete zde spousty úložných prostor včetně sklepních. Dům má sedlovou střechu kde se nachází půda, která nabízí možnost vybudování obytného podkroví.

Dům je napojen na elektřinu, obecní vodu, odpad z koupelny a kuchyně je sveden do trativodu a z toalety do vybíratelné jímky. Topení je zajištěno kotlem na tuhá paliva s rozvody radiátorů, k využití jsou také stylová kachlová kamna a v kuchyni sporák který také pomůže zpříjemnit atmosféru v chladných dnech.

Vedle domu se nachází stodola s velkým potenciálem možností jejího využití. Zde je ovšem nutno počítat s kompletní rekonstrukcí střechy.

Zaujal Vás tento dům, či pozemky, neváhejte mi zavolat a domluvit si nezávaznou prohlídku.

 

CELKOVÁ PLOCHA POZEMKŮ 34109 m2

Zastavěná plocha a nádvoří 948 m2

Zahrada 4279 m2

Louka (trvalý travní porost) 6139 m2

Les 21675 m2

Potok (vodní plocha) 5013 m2

 

KUPNÍ CENA 5.800.000,- Kč

Videoprohlídka

DISPOZICE

dispozice_staric

3D PROHLÍDKA

3d

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa

PENB

penb

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF