Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


KOUZELNÁ ROUBENKA V SRDCI VALAŠSKA

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízím vám kouzelnou, sto let starou roubenku v srdci valašských Beskyd v obci Hutisko Solanec. Chaloupka se nachází ve stráni u hlavní cesty na Soláň s krásným výhledem na protější vrcholky hor a okolní krajinu. Přístup i příjezd k chaloupce je po asfaltové, celoročně udržované komunikaci, pak přes vlastní můstek, kde je prostor na zaparkování dvou automobilů.

Chaloupka má dva samostatné vstupy. Hlavním vchodem vcházíme do prostorné chodby, a odtud procházíme do obytné části chaloupky, koupelny s toaletou a do dílny. Dílna je průchozí a má samostatný vstup na zahradu. Obytná část má v 1NP kuchyňský kout propojený s obývacím pokojem, chodbu se vstupem do sklepa a do podkroví, kde jsou dvě samostatné ložnice.

Chaloupka čerpá celoročně vodu ze studny, která vždy dostačuje jak ke koupání v koupelně, tak k úklidu a umývání nádobí v kuchyni. Teplo v chladném období zajišťují krbová kamna na dřevo s průduchem do podkroví. Odpad je řešen dvoukomorovým septikem. Elektřina je v celé chaloupce nová v mědi s navýšeným jističem. V rámci rekonstrukce a udržovacích prací byla vyměněna okna za plastová a střešní krytina je pokryta umělým šindelem.

Každá nemovitost vyžaduje své, údržbu, péči a starostlivost. O tuto chaloupku je doposud pečováno s velkou láskou a nadšením a nyní čeká na své nové majitele.

Budete se zde cítit velmi příjemně, jak v létě, tak v zimním období. Okolí vrchu Soláň je právem považováno za jednu s nejkrásnějších lokalit Valašska. Naleznete zde spoustu aktivního vyžití, ať už se vydáte na procházky, či túry po okolí, pojedete se projet na kole, či běžkách, nebo využijete lyžařská střediska, golfového hřiště, či koupaliště Hutisko-Solanec, přírodní koupaliště v Karolínce, biotop na Prostřední Bečvě, anebo koupání na přehradě Horní Bečva. Skvěle vybaveného wellness centra využijete v hotelu Soláň nebo Horal. Příjemná je také návštěva skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm nebo Karlovském muzeu. Tradiční frgály a valašské pochoutky můžete ochutnat hned naproti v Penzionu U veselé Lišky.

 

zastavěná plocha 53 m2

celkový pozemek 360 m2

 

KUPNÍ CENA 2.900.000,- Kč

 

Pokud se Vám chaloupka i místo líbí neváhejte mě kontaktovat a domluvte si prohlídku.

Videoprohlídka

DISPOZICE 1NP

 

 

DISPOZICE PODKROVÍ

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF