Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


STAVEBNÍ POZEMEK DĚTMAROVICE

Popis nemovitosti

Toužíte po klidu, a výstavbě rodinného domu na klidném místě?

Uvažujete po stavbě rodinného domu? A hlavním předpokladem je klidné místo?

Tak tato nabídka stavebního pozemku v Dětmarovicích je právě pro Vás. 

Pozemek je rovinatý a plný zeleně v úžasném prostředí, oázy klidu a pohody. Přístup k pozemku je ze vzpěněné obecní, asfaltové silnice, což zajišťuje bezproblémový přístup k pozemku. Přednostně udržovaná komunikace je i v zimě. Zastavitelnost je 50 % plochy ze stavební části pozemku. Pozemek je možné napojit na sítě: kanalizace, elektřina a plyn. Přípojka vody je dostupná 300 m daleko což činí vyšší náklady nabízí se možnost vybudování studny, předpokládaná hloubka vrtu je 40 m.

Přibližně 5 minut jízdy na kole od pozemku je cyklostezka, která vede do okolních měst jako je například Karviná nebo Doubrava. Také je tu možnost školního autobusu, který v bezpečí zaveze Vaše děti do Základní školy Dětmarovice.

Pozemek se nachází dle platného územního plánu obce Dětmarovice v území s převládající nebo dominantní funkcí bydlení tvořené nízkopodlažní zástavbou rodinných domů a původních zemědělských usedlostí. V těchto plochách můžeme umisťovat přednostně rodinné domy. Jsou to plochy, v nichž výstavba, zřizování nebo vestavby s jinou funkcí, nesmí narušovat funkci bydlení. Nezbytnou součástí je také dopravní a technická infrastruktura sloužící potřebám těchto ploch.

Maximální zastavitelnost pozemku u staveb pro bydlení 50 % (720 mz celkové části 1440 m2).

Výšková hladina nové zástavby je potřeba přizpůsobit výškové hladině okolní stabilizované zástavbě.

Více informací najdete níže v sekci územní plán v textové části územního plánu. 

Domov je místem kde se každý cítí šťastně a bezpečně, místem kde se každý vždy rád vrací. Ideální poloha a široké možnosti pro výstavbu domova. Přetvořte tuto půdu ve středisko Vaších snů a začněte psát svůj příběh právě zde. Otevřete dveře k novým příležitostem v Dětmarovicích.

Stavební parcela o velikosti 1461 m

Pozemek parcela č. 3419/1 orná půda o velikosti 1440 m2

Pozemek parcela č. 3421/4 orná půda o velikosti 21 m2

 

1/3 pozemní komunikace o velikosti: 173 m2

Pozemek parcela č. 3419/5 orná půda o velikosti 162 m2

Pozemek parcela č. 3419/4 orná půda o velikosti 10 m2

Pozemek parcela č. 3421/8 orná půda o velikosti 1 m2

Cena za 1 m2 je 560,- Kč

 

 KUPNÍ CENA 850.000,- Kč

Dětmarovice info

znak_detmarovic

Obec Dětmarovice pečuje o památky, přírodu a zeleň, rozvíjí turistický ruch, myslí na seniory, volnočasové aktivity, investuje do rozvoje, dbá na tradice a podporuje vzdělání, spolkovou činnost, sport, kulturní a podnikatelské aktivity.

V obci je obecní úřad, základní a dvě mateřské školy, velkým přínosem je školní autobus svážející děti do školy, pobočka Základní umělecké školy Rychvald, obecní knihovna, římskokatolický kostel, fara, hřbitov, pošta, oddělení Policie ČR, dvě ordinace praktického i dvě ambulance zubního lékaře, dva domy s pečovatelskou službou, tři sportovní areály, nová víceúčelová sportovní hala, několik dětských hřišť, solná jeskyně, kadeřnictví, čerpací stanice pohonných hmot, psí útulek a další. Obchodní a restaurační síť je poměrně hustá.

Doprava - obec leží na významné frekventované železniční trati Bohumín - Žilina. Autobusové spojení se všemi okolními městy linkami ČSAD směrem na Bohumín, Orlovou a Karvinou, s Orlovou také spojení linkou městské hromadné dopravy. 

Významná je také cyklostezka z Bohumína přes Dětmarovice, Dolní Lutyni, Doubravu, Karvinou, Petrovice u Karviné a Chotěbuz.

 

Videoprohlídka

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_umzemi_bliz
 

MAPA ÚZEMNÍHO PLÁNU

uzemni_plan

TEXTOVÁ ČÁST ÚZEMNÍHO PLÁNU

MAPA S ROZMĚRY

mapa_uzemniho_planu

PLYN

zakres_plynarenskeho_oznaceni

VYJÁDŘENÍ PLYN

VODA

mapa_detail

VYJÁDŘENÍ VODA

STUDNA

mapa_1

Předpokládaná hloubka vrtu je 40 m. 6 m je předpoklad ocelového pažení do nesoudržných hornin. Vždy od terénu se vrt bortí a tedy ho se paží ocelovou pažnicí, která se pak již dále nedává, protože hlouběji je zemina většinou kompaktní. Cenová nabídka v příloze je na vrtné práce. Osazení čerpadlem, šachta PVC a napojení do objektu - cca 50 000 - 100 000,- kč bez DPH (dle Vašeho výběru čerpací techniky a šachty).

CENOVÁ NABÍDKA STUDNA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF