Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


POZEMEK DOLNÍ TOŠANOVICE

Toužíte po klidu, nádherné přírodě a výhledu na Beskydy? 

Popis nemovitosti

 

Toužíte po klidu, nádherné přírodě a výhledu na Beskydy? 

Tato nabídka stavebního pozemku v obci Dolních Tošanovicích u Frýdku Místku je právě pro Vás. Pozemek se nachází v malebné přírodě podhůří Beskyd, je v mírném jižním svahu o celkové výměře 2216 m2. Na hranici pozemku vede obecní vodovod, kanalizace, elektřina i plyn. Na všechny tyto sítě je možné se napojit. Příjezd je po obecní zpevněné komunikaci udržované i v zimě. Předností je nejen klid a čistá okolní příroda, ale skvělá dostupnost, ať už automobilem na dálnici D48 ve směru na Polsko, Slovensko a Frýdek Místek či autobusovou dopravou. Pár metrů od domu je cyklostezka a na přehradu ať už Těrlickou nebo Žermanickou je to kousek.

Pozemek je přibližně z 1/3 omezen podzemním vedením hlavního přivaděče pitné vody. Z tohoto důvodu nelze pozemek dělit.

 

Dle územního plánu obce Dolní Tošanovice se pozemek nachází v ploše smíšené obytné. Je zde možná výstavba rodinného domu s výškovou hladinou s ohledem na hladinu okolní zástavby. Koeficient zastavění je maximálně 40%.

Pokud Vás pozemek zaujal zavolejte mi na níže uvedený kontakt. Ráda Vám odpovím na Vaše dotazy a sejdu se s Vámi na prohlídce.

 

 

celková výměra 2216 m2 

KUPNÍ CENA 3.200.000,-Kč

 

OBEC DOLNÍ TOŠANOVICE

Videoprohlídka

KATASTRÁLNÍ MAPA

ÚZEMNÍ PLÁN

ÚZEMNÍ PLÁN OBCE DOLNÍ TOŠANOVICE

ZDE

 

VODA

PLYN

TEXTOVÁ ČÁST

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF