Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


STAVEBNÍ POZEMEK HAVÍŘOV

DOLNÍ DATYNĚ

 

více informací níže

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemek pro výstavbu rodinných domů v Havířově Dolních Datyních. Pozemek je celý oplocený, se skvělou dostupností do centra Havířova, Šenova, Ostravy, Frýdku Místku. Přístup je po asfaltové obecní komunikaci. Autobusová zastávka MHD 100 m.

Pozemek je možné napojit na všechny sítě: obecní vodu i kanalizaci, elektřinu i plyn. Na pozemku se nachází také funkční studna s pitnou vodou.

Pozemek je možné koupit v celku, kdy výměra celého pozemku činí 1580 m2, nebo polovinu 790 m2Souhlas s dělením pozemku je již zajištěn.

Toto místo je skvělé nejen svým umístěním a velmi dobrou dostupností infrastruktury, ale i možností napojením na veškeré inženýrské sítě. Rovinatost pozemku je vždy velkou předností. Tato skutečnost Vám zajistí nejen nižší náklady na výstavbu, ale i v budoucnu ušetří nejednu vrásku při celkovém uspořádání zahrady.

V případě dotazů či zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

 

cena 1.950,- Kč za m2 

cena celkem 3.081.000,- Kč

cena za polovinu 1.540.500,- Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa_cela

KATASTRÁLNÍ MAPA S MOŽNÝM DĚLENÍM

katastralni_mapa_deleni

MAPA ÚZEMNÍHO PLÁNU

mapa_uzemniho_planu

TEXT ÚZEMNÍHO PLÁNU

text_uzemniho_planu

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF