Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


ZAHRÁDKA V HAVÍŘOVĚ

Prostřední Suchá

 

více informací níže

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Je Vašim snem mít vlastní zahrádku s chatičkou? Řešením by mohl být nově nabízený krajní pozemek v osobním vlastnictví v zahrádkářské kolonii o velikosti 185 m2 ve velmi klidné lokalitě Havířova Prostřední Suché (kousek od bývalé restaurace Šimala). Zahrádka má svůj samostatný vstup. Přístup i příjezd automobilem je po komunikaci lesů České republiky (s povolením vjezdu).

Na pozemku je dřevěná stavba o velikosti 2x2m bez pevného základu, ve stavu k celkové rekonstrukci. Dále zde najdete stavbu skleníku.

Pozemek je napojen na elektřinu (poměrový elektroměr) a pitnou vodu z hlavního řádu (pouze sezónní). Samotný pozemek není oplocen, oplocena je celá zahrádkářská kolonie. V kolonii jsou k dispozici společné toalety.

Dle platného územního plánu města Havířov se pozemek nachází v zóně RZ – rekreace, zahrádkové osady, bez dalších územních omezení. Povolená zastavěnost pozemku je 30% (55m2).

Skvělé místo a skvělá dostupnost, jsou prioritou této zahrádky, která je k dispozici ihned. Ozvěte se co nejdříve a domluvte si prohlídku ať prožijete zbytek léta již na své zahrádce.

 

KUPNÍ CENA 399.000,-Kč

KATASTRÁLNÍ MAPA

ÚZEMNÍ PLÁN

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF