Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


zahrádkářská chata v Havířově Bludovicích

 

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout zděnou chatku s číslem evidenčním v zahrádkářské kolonii v Havířově Bludovicích.

V prvním podlaží se nachází pokoj s malou kuchyňkou, v podkroví pak prostor na spaní. Samostatný vstup má sociální zařízení, kde je suché WC, komora na uskladnění věcí a místnost s umyvadlem. Další úložné prostory jistě dobře využije v podsklepené části chaty a také v zahradním domku. Celkový komfort bydlení umocní to, že chata je již zateplená, vybavená a napojena na elektřinu. Topení je zajištěno krbovými kamny. Voda je užitková, sezónní a na zimu se vypíná. K dispozici je také studna.

Krásná udržovaná zahrada, která Vám poskytne, jak prostor k relaxaci a odpočinku, tak plody ze zasazených vzrostlých stromů a keřů (jabloň, švestka, rybíz, hroznové víno, arónie). Ve slunečních či deštivých dnech jistě oceníte posezení pod pergolou. Své využití také najde perfektní uzák.

Chatka se nachází z části na vlastním pozemku a na pozemku ve vlastnictví města Havířova. Kdy roční nájem činí 830,- Kč. Voda podle spotřeby cca 330,-Kč ročně. Elektřina cca 800,-Kč ročně. Za parkování na soukromém pozemku 150,-Kč ročně.

Přístup chatě je pouze pěšky, po nezpevněném chodníčku lesem do strmého kopce ve vzdálenosti 100m od parkoviště.

vlastní pozemek 22 m2

pronajatý pozemek města Havířova 300 m2

zastavěná plocha chatky 24 m2

Kupní cena 500.000,-Kč

 

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF