Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


ZAHRADNÍ CHATKA HAVÍŘOV

PROSTŘEDNÍ SUCHÁ

 

Více informací níže

 

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout dřevěnou zahradní chatku v klidné a žádané lokalitě Havířova Prostřední Suché. Přístup je po zpevněné obecní komunikaci. Klidný a ničím nerušený odpočinek vám zajistí skvělá poloha pozemku, je to první krajní chatka v zahrádkářské osadě. Dostatek soukromí zajišťuje zeleň a vzrostlé túje. Celkově je zahrada velmi precizně udržovaná, jsou zde vzrostlé stromy (rakytník, švestka, broskev, kanadské borůvky).

Chatička je dřevěná, částečně zateplená s novou střechou, má veškeré vybavení, které vám zpříjemní chvíle Vašeho zaslouženého odpočinku. Pergola s posezením, hlavní místnost s kuchyňkou, místnost na toaletu, úložné prostory na nářadí. Skvělá je i solární sprcha. Napojení je na obecní vodu.

 

Chatka se nachází na vlastním pozemku o celkové velikosti 207 m2 a součástí prodeje je i podíl o velikosti 1/31 na přístupové cestě a chodníčcích v zahrádkářské osadě o celkové velikosti 390 m2

 

Dostupnost:

100 m autobusová zastávka MHD (č. 401, 406, 421, 452, 414)

700 m vlaková zastávka Havířov Prostřední Suchá

 

KUPNÍ CENA 435.000, -Kč

 

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF