Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


CHATA V ŘEPIŠTI

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout přízemní, zděnou rekreační chatu v obci Řepiště na ulici Urbišové. Tato útulná chata je ideální pro ty, kteří touží po spojení s přírodou a užívání si volného času v krásném prostředí. Chata je o dispozici 2+1 se zádveřím a dřevěnou verandou. K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem a kamny pro ohřev vody. Hlavní místnost je propojena s kuchyní, která je vybavena kachlovým sporákem, jež slouží jak k vaření, tak k vytápění chaty. Dále se zde nachází prostorná ložnice, kde si můžete odpočinout po náročném dni. Chata není podsklepena, má plechovou střechu, a je napojena na elektřinu a vodu, která je získávána z vlastní pětimetrové studny (vždy dostatek vody, vlastní vodárna).

Součástí prodeje je také pozemek o celkové velikosti 2997 m2, který se nachází v bezprostřední blízkosti železniční trati a je od ní oddělen vzrostlými tújemi. Na pozemku se nachází prostorná hospodářská budova na uložení náčiní a dílna se sklepem, zapuštěná do svahu (pivo jak ze sedmého schodu). Pokud toužíte po terasovité zahrádce tak zde je k tomu skvělá příležitost, část pozemku se nachází v západním svahu, část tvoří les o velikosti 447 m2 a hlavní část tvoří rovinatá zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a keři (zlatý déšť, psí víno, hloh, lesní jahůdky, angrešt, rybíz, maliny, ostružiny, josta, hruška, višeň, jabloně, vlašské a lískové ořechy, švestky, špendlíky), a na své si přijdou i ti co milují pěstování zeleniny. V letních měsících vás osvěží venkovní sprcha a krytá terasa vám umožní užívat si příjemné okamžiky i při nepříznivém počasí. Práce i vyžití je zde rozmanité a ve svém volném čase zde můžete pracovat i relaxovat a trávit bezstarostné chvíle odpočinku.

Chata je obyvatelná a snadno přístupná automobilem po celý rok. Pro větší bezpečí je napojena na zabezpečovací systém. Ve vzdálenosti necelých 400 m se nachází vlaková i autobusová zastávka Paskov. Tím, že se chata nachází na hranici obce Paskov je skvělá výhoda využití kompletní vybavenosti i této obce v pěší vzdálenosti. Strategická poloha také umožňuje skvělou dostupnost jak do Frýdku Místku, tak do Ostravy či Vratimova. Na dálnici D56 jsou to pouhé 3 min přesněji 1,8 km.

ZASTAVĚNÁ PLOCHA 54 m2

 PLOCHA LESA 447 m2

PLOCHA ZAHRADY 2496 m2

CELKOVÁ PLOCHA POZEMKU 2997 m2

 

KUPNÍ CENA 1.800.000,-Kč

Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte mne kontaktovat a požádejte si o předprohlídkové video a domluvte si termín prohlídky.

 

ŘEPIŠTĚ

Videoprohlídka

DISPOZICE

dispozice

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa

MAPA ÚZEMNÍHO PLÁNU

obrazek1

ÚZEMNÍ PLÁN TEXT

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF