Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zahrádka v Šenově

 

POZEMEK NA VÝSTAVBU REKREAČNÍ CHATY

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout zahrádku o velikosti 701 m2 v obci Šenov u Ostravy. Na pozemku se nachází stavba sloužící k uskladnění nářadí a skleník. Hranici pozemku lemuje potok a přes pozemek protéká potůček, který je využíván pro zalévání. Na pozemku jsou již vzrostlé stromy a keře.

 

Územním plánem je pozemek určen k rekreaci, zemědělskému pěstění maloprodukce a k zástavbě zejména chat, zahrádkářských chat, skleníků, altánů, hospodářských budov. Zastavitelnost je maximálně 20% (140m2). Výšková hladina je jedno nadzemní podlaží plus podkroví.

Pozemek je v současné době oplocen a není zatím napojen na žádné inženýrské sítě. S tím, že napojení je možné. 

Přístup je zajištěn po obecním pozemku. Součástí prodeje je také podíl na pozemku sloužící k parkování a přístupu sousedních zahrádek.

Nemovitost je k dispozici ihned.

uzemni_plan_text

KUPNÍ CENA 500.000,-Kč

MAPA

mapa

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF